منو اهورا وب

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی چست؟ شاید از خود پرسیده باشید که دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ همان بازاریابی اینترنت است، شما با بازاریابی در اینترنت می توانید محصولات یا خدمات خود را به مشتری ارائه دهید. امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی همه به فکر خرید اینترنتی هستند و کاربر به خرید اینترنتی اعتماد خاصی کرده است. شماهم می توانید با داشتن یک دیجیتال مارکتینگ موفق کسب وکار خود را رشد دهید. برای داشتن دیجیتال مارکتینگ باید اول از همه محصولات خود را به کاربر بشناسید. اما کاربر از کجا شما را در اینترنت پیدا کند. شما می توانید با تبلیغات گوگلی تبلیغات انجام دهید.

تبلیغات گوگلی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی باهم رابطه خاصی دارند، برای داشتن یک دیجیتال مارکتینگ باید تبلیغات گوگلی نیز انجام دهید. اگر شما هم جز کسانی هستید که به تازگی با تبلیغات گوگلی آشنا شده اید و می خواهید بدانید که تبلیغات گوگلی چیست این مقاله را تا به آخر بخوانید.

تبلیغات در گوگل به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را به صورت آنلاین در گوگل انجام دهید. این روش فرصت های زیادی به شما می دهد تا برند خود را با کاربران آشنا کنید. از مزایای تبلیغات آنلاین می توان به این اشاره کرد که امکان بررسی رفتار مشتری و عکس العمل او در زمان مشاهد تبلیغات شما وجود دارد. شما می توانید با کمک تبلیغات گوگلی مشتریان خاص خود را پیدا کنید. گوگل پرکاربردترین موتور جستجو در بین کاربران می باشد و شما به راحتی در آن می توانید تبلیغات خود را انجام دهید.

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی - اهورا وب

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز یا تبلیغات گوگلی سرویس تبلیغاتی آنلاین شرکت گوگل می باشد.

گوگل ادوردز به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در صفحه اول نتایج گوگل بالا آوردید تا در دید مشتری قرار گیرد. شما به ازای کلمات کلیدی خاصی که دارید می توانید مخاطبان خاص خود را پیدا کنید و از سرویس های یا محصولات خود آن ها را آگاه کنید.

شما با دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی می توانید روش خاص تبلیغات خود را پیدا کنید و مشتریان زیادی را جذب سایت خود کنید.

مطالب پیشنهادی:

مهمترین نباید های سئو چیست؟

مراحل طراحی سایت

تبلیغات در گوگل در دو بخش  تقسیم بندی می شود:

۱- یکی بالاتر از لینک هایی که به علت سئو خوبی که دارند در نتیجه جستجو نمایش داده می شوند

۲- تبلیغات گوگلی در قسمت پایین صفحه نتایج جستجو نمایش داده می شوند.

او نتایج تبلیغات را با برچسب”Ad” سبز مشخص  می کند تا از سایت هایی که بدون تبلیغات در جستجو نمایش داده می شوند متمایز شود. با تبلیغات گوگلی می توانید به راحتی کسب و کار خود را رشد دهید.

مزایای تبلیغات گوگل چیست؟

شما به کمک یک دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی می توانید کسب در آمد داشته باشید، اگر می خواهید مزایای تبلیغات گوگلی را بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

در تبلیغات گوگلی هزینه آن در براساس کلیک محسابه می شود یعنی اگر کسی قصد دیدن محصولات یا خدمات شما را دارد با کلیک بر روی سایت شما وارد آن می شود این کلیک کردن توسط مشتری برای شما هزینه بر می باشد و شما فقط زمانی هزینه پرداخت می کنید که مشتری بر روی تبلیغات شما کلیک کرده باشد. اگر کاربری بر روی لینک شما چند بار کلیک کند هزینه آن برای شما فقط یک بار محاسبه می شود.

امکانات گوگل ادوردز

از امکانات گوگل ادوردز یا تبلیغات گوگلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعیین سقف بودجه: شمامی توانید مشخص کنید در روز چه تعداد می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند با این کار می توانید هزینه تبلیغات گوگلی خود را کنترل کنید.

تعیین زمان تبلیغات: شما می توانید تعیین کنید تبلیغات گوگلی شما روز و ساعات نمایش آن کی باشد. اگر می خواهید تبلیغات شما در صبح نمایش داده شود می توانید آن را تعیین کنید.

امکان تعیین کشور: شما می توانید تعیین کنید تبلیغات گوگلی شما برای کدام کشور نمایش داده شود. این قابلیت به شما کمک می کند تا هزینه اضافی بابت کلیک ها پرداخت نکنید.

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی - اهورا وب - سئو سایت

امکانات دیگر گوگل ادوردز

برای داشتن دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی موثر می توان از امکانات زیر اسفاده کرد.

نمایش دائم در صفحه اول: شما می توانید تعیین کنید آگهی شما در صفحه اول گوگل در قسمت بالا تا چه مدت نمایش داده شود.

تعیین هزینه هر کلیک: با انتخاب کلمات کلیدی مختلف می توانید هزینه کلیک کلیک را تعیین کنید.

گزارش روزانه: با قرار دادن تبلیغات گوگلی این امکان برای شما وجود دارد هر زمان که خواستید گزارشی از طرف گوگل دریافت کنید.

امکان قرار دادن متن: در تبلیغات گوگل این امکان برای شما وجود دارد که یک متن مناسب در مورد کلمه کلیدی خود داشته باشید.

مطالب پیشنهادی:

ویژگی طراحی سایت شرکتی

تازه های سئو در 2020

چگونه به طور موثر در گوگل تبلیغ کنیم؟

برای موثر تر بودن دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی خود می توانید نکات زیر را رعایت کنید:

1- از کلمات کلیدی مناسب سایت خود در تبلیغات گوگلی استفاده کنید.

2- اگر کسب و کار خود در شهر خاصی می باشد می توانید مشخص کنید فقط به افراد آن شهر نمایش داده شود.

3- تبلیغات خود را به طور واضح انجام دهید تا کاربر به راحتی متوجه تبلیغات گوگلی شما شود.

4- در تبلیغات خود توضیح دهید که چه چیزی دیجیتال مارکتینگ شما خاص کرده است و تفاوت شما با دیجیتال مارکتینگ های دیگر در چیست

5- سرعت عمل در نمایش تبلیغ: بعد از سفارش تبلیغ برای نمایش در بخش تبلیغ گوگل ، میتوان تعیین کرد که در صورت تمایل تبلیغ شما از همان لحظه به نمایش در بیاید.

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات گوگلی خود را به ما بسپارید

شرکت تبلیغاتی اهورا وب در زمینه ی طراحی سایت، تبلیغات گوگلی، سئو، دیجیتال مارکتینگ به شما خدمات ارائه می دهد. اگر به دنبال این هستید در زمان کم و با هزینه کمتر به کسب در آمد از وب سایت خود برسید با ما در تماس باشید. ما با طراحی سایت مدرن و حرفه ای ارتباط موثری بین شما و مشتریان شما ایجاد می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با اهورا وب در تماس باشید.

2 Comments

  • نوین

    من از تبلیغات گوگلی برای سایتم استفاده کردم مشتریام دو برابر شده خیلی خوبه.

  • ناهید

    خیلی خوبه که کلا صفحه اول قرار میگیره

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.