طراحی سایت تبلیغاتی - اهورا وب

طراحی سایت تبلیغاتی چیست؟

با توجه به این که امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین دسترسی افراد به اینترنت طراحی سایت تبلیغاتی یکی از نیازهای کسب و کارها می باشد. هر چقدر که تعداد کسب و کار افزایش پیدا کند نیاز بشر به تبلیغات هم بیشتر خواهد شد. در گذشته افراد توجه زیادی به تبلیغات نداشتند اما همانطور که گفته شد با افزایش کسب و کار نیاز خود را در تبلیغات دیدنند. روش های زیادی برای تبلیغات وجود دارد که می توان نام برد اما بهترین روشی که می توان نام برد کمک گرفتن از شرکت های تبلیغاتی و همنیطور سایت های تبلیغاتی می باشد. این نوع روش تبلیغات در مدت زمان کمی میان صاحبان مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

هدف از طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی چیست؟

در این گونه وب سایت ها سئو سایت و بهینه سازی سایت بسیار مهم و حرف اول را می زند شما باید رتبه خوبی داشته باشید تا دیگران به شما آگهی بدهند. این گونه سایت ها طراحی خاص و برنامه نویسی خاصی را باید استفاده کرد که بر اساس و نیاز مشتری و قابلیت های یک سایت تبلیغاتی و نیازمندی تغییر می کند. چرا سایت رقیب من موفق هست؟ آیا شما کار بهینه سازی سایت خود را به درستی انجام داده اید؟ سایت شما بروز هست؟ آیا داخل سایت خود مقاله ای آموزشی مرتبط با کار خود قرار داده اید؟ تا بتوانید کاربر را جذب کنید از طریق جستجو درباره آن مطلب ؟

سایت شما در موبایل مشکلی ندارد؟ طراحی سایت شما جذاب هست تا کاربر را جذب خود کند؟ آیا سایت شما از قالب های آماده استفاده شده است یا قالب و قالبی متفاوت و جذاب دارد؟ سایت شما امنیت کافی را دارد؟ سایت شما از سرعت خوبی برخوردار هست؟ زمانی می توانید به این سوال ها جواب بله بدهید که طراحی سایت تبلیغاتی خود را به صورت اصولی پیاده سازی کرده باشید. هدف اصلی شما از طراحی این نوع وب سایت ها می تواند جذب مشتری همچنین تبلیغ بیشتر باشد پس شما باید یک وب سایت مفید داشته باشید تا مشتریان بیشترین بهره را از شما ببرند.

طراحی سایت تبلیغاتی موفق - اهورا وب

چگونه یک وب سایت تبلیغاتی موفق داشته باشیم؟

مهمترین نکته ای در زمان طراحی سایت تبلیغاتی باید به آن توجه داشته باشید بیننده است. وقتی شما بتوانید برای وب سایت خود بیننده های زیادی را جذب کنید می توانید اگهی های بیشتری را نیز نسیب خود کنید. زیرا افرادی که آگهی دهنده هستند به دنبال سایت هایی می گردند که بیننده بیشتری داشته باشند. این مورد بسیار اتفاق افتاده است که اگهی دهنده با این که قرار نیست پولی بابت آگهی پرداخت کند بازهم تمایلی ندارد آگهی خود را در وب سایت قرار دهد دلیل این امر نداشتن بیننده است. پس باید به این نکته توجه داشته باشید طراحی سایت را طوری انجام بدهید که کاربر پسند باشد.

سفارش طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی اختصاصی

یکی از مزایایی که شرکت اهوراوب به مشتریان خود می دهد طراحی سایت تبلیغاتی به صورت اختصاصی می باشد. با طراحی سایت به صورت اختصاصی می توانید نسبت به سایر رقبا بهتر دیده شوید و آگهی دهنده ها و از همه مهمتر بیننده ها را جذب وب سایت خود کنید. با داشتن یک وب سایت تبلیغاتی متفاوت و جذاب می توانید در اینترنت به راحتی کسب درآمد کنید. ما بر اساس نیازها و خواسته های شما طراحی سایت را انجام خواهیم داد. برای این که این که بتوانید یک وب سایت بهینه داشته باشید و از گوگل رتبه دریافت کنید همین حالا با ما تماس بگیرید تا باهم برای رشد کسب و کار شما تلاش کنیم. برای موفقیت بهتر است تلاش و پشتکار داشته باشید تا بتوانید در این زمینه موفقیت زیادی را کسب کنید.

طراحی سایت تبلیغاتی اختصاصی
طراحی سایت تبلیغاتی موفق - اهوراوب

مزایای طراحی سایت تبلیغاتی

در زیر برخی از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی را گفته ایم که بهتر است به آن توجه داشته باشید:

👈 امنیت بسیار بالای وب سایت شما

👈 سرعت بارگذاری صفحات وب سایت شما با سرعت بیشتری

👈 طراحی مناسب وب سایت، گرافیک مناسب، طراحی وب سایت اختصاصی

👈 سئو بسیار قوی، قرار گرفتن آگهی ها در نتایج بالای گوگل

👈 پشتیبانی مناسب از وب سایت شما

👈 مشاوره بازاریابی اینترنتی

👈 پنل مدیریتی ساده و روان مناسب افراد مبتدی

استعلام قیمت طراحی سایت تبلیغاتی

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی

⭐️ تعریف آگهی ها و تبلیغات
⭐️ تعریف دسته های آگهی ها و تبلیغات
⭐️ مشاهده لیست اعضای سایت، با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
⭐️ امکان مشاهده اگهی، بررسی محتوای آن ها، تایید یا رد و حذف آگهی
⭐️ قابلیت ارسال ایمیل به اگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی
⭐️ طراحی سایت همراه با امکانات سئو
⭐️ امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته ها
⭐️ تعریف روش های پرداخت متنوع
⭐️ قابلیت تایید و رد فیش های بانکی
⭐️ امکان گذاشتن اخبار و اطلاع رسانی برای مشتریان
⭐️ بروز رسانی وب سایت شما به صورت خودکار
⭐️ امکان افزایش منوی سایت
⭐️ سیستم تبلیغات مدیریت بنر
⭐️ قابلیت ترتیب ذاری و مدیریت اطلاعات صفحات

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی - اهوراوب