منو اهورا وب

طراحی سایت توجه به ظاهر یا محتوا

طراحی سایت به ظاهر یا محتوا

طراحی سایت آیا بهتر است به ظاهر آن توجه کنیم یا محتوا : فرض می کنیم که پروژه طراحی سایت جدیدی را تحویل گرفته اید و کارفرمای شما قصد این را دارد که بعد از اتمام کار خودش سایت را مدیریت کند و در آن اطلاعات وارد کند. در نتیجه شما هیچ پیش زمینه ای از محتوایی که قرار است وارد سایت شود را ندارید. شما مجبورید که سایت را بر اساس یکسری اطلاعات تکمیل کنید و عموما این اطلاعات را از سایت نمونه ای که کارفرما معرفی کرده الگو برداری می کنید و بر اساس آن صفحات و جانمایی مطالب و کارایی ها را تعیین می کنیم و سایت را طراحی کرده و تحویل می دهید.

بعد از تحویل طراحی سایت چه مشکلاتی پیش می آید؟
بعد از تحویل طراحی سایت به مشتری و پیاده سازی مطالب و اطلاعات توسط کارفرما شما به مشکل بر می خورید. مشکلاتی از قبیل اینکه برای بخشی از مطلب گذاری ها 160 کاراکتر را پیش بینی و پیاده سازی کرده اید اما اکنون به تعداد کاراکتر بیشتر نیاز دارید یا مثلا تیتر مطالب یا صفحات نسبت به بخشی که در نظر گرفته اید بیشتر است و از جایگاه خود بیرون زده و شکل ظاهری سایت را برهم می زند.

حال اگر مطالب مورد نظر کارفرما را در دست داشته یاشید و بر اساس آن طراحی سایت خود را انجام دهید باز هم تا انتهای کار ممکن است که کارفرما مطالب را بر اساس نیاز خود تغییر دهد و باز هم شما به مشکل می خورید. درست است که داشتن مطالب کمک زیادی می کند اما ایجاد مشکل را قطع نمی کند.

برای حل مشکل طراحی سایت چه کنیم؟
بهترین راه برای حل این نوع مشکلات طراحی سایت حرفه ای به صورت فرضی قبل از شروع کار است. شما باید به طور کل نیاز مشتری و سلایق و اهداف آن را برای طراحی وب سایت بدست آورید. سپس یک شمای کلی از سایت نهایی را برای کارفرای خود شرح دهید تا یک ذهنیت عامی نسبت به سایت خود داسته باشد و در نهایت سایت مورد نظر را طراحی کنید. به این شکل در پایان کار مشکلات را به حداقل می رسانید.

طراحی سایت به ظاهر یا محتوا

در طراحی سایت ظاهر مهمتر است یا محتوا؟

به نظر شما در طراحی سایت ظاهر از اهمیت بیشتری برخوردار است یا محتوا؟ مهمترین عواملی که باعث می شود موتور جستجو به وب سایت شما رتبه دهد ظاهر و محتوای وب سایت شما می باشد. وقتی ظاهر و محتوا به درستی انجام شده باشد بازدیدکنندگان بیشتری به سمت وب سایت شما جذب می شوند. اما بیایید با هم بررسی کنیم کدام مورد از همه مهمتر است!

به نظر شما تاثیر ظاهر بر روی رتبه بندی سایت مهم تر است یا محتوا! برای طراحی وب سایت باید به ظاهر یک وب سایت اهمیت زیادی بدهید به همین علت باید از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. گرافیک ، عکس ها ، ویدیو ها و متن و هر آن چه درون یک وب سایت وجود دارد ظاهر وب سایت را تشکیل می دهد و باعث می شود شما بازدید کننده بیشتری برای وب سایت خود به دست بیاورید.

طراحی سایت به ظاهر یا محتوا - اهوراوب

اهمیت محتوای مناسب در طراحی سایت

محتوا در طراحی سایت اختصاصی از اهمیت بالایی برخوردار است. محتوا در حقیقت باطن یک وب سایت را تشکیل می دهد. محتوا تمام حرف هایی می باشد که یک سایت برای گفتن دارد. محتوا بیشترین تاثیر را بر روی سئو و بهینه سازی سایت دارد. اگر به دنبال گرفتن یک رتبه خوب از موتور جستجو گوگل هستید باید به محتوای وب سایت خود اهمیت بدهید.

وقتی می خواهید طراحی سایت را انجام بدهید و بعد از آن به سراغ محتوا بروید باید به این نکته توجه داشته باشید که محتوایی که درون وب سایت خود قرار می دهید بهتر است جدید و به روز باشد تا بازدید بیشتری برای خود بتوانید به دست بیاورید. مطالب جدید همیشه از استقبال بالایی برخوردار می باشد پس سعی خود را کنید مطالب جدیدی را تولید کنید.

طراحی سایت به ظاهر یا محتوا - طراحی وب سایت
در طراحی سایت به چه نکاتی بیشتر توجه داشته باشیم؟

اولین نکته ای که در طراحی سایت ارزان باید به آن اهمیت داده شود این است که متحوا و ظاهر سایت با هم ارتباط کاملی داشته باشند. مثلا اگر موضوع محتوای شما درباره ی یک تعمیرگاه است بهتر است عکس ها و ویدیو های مرتبط با آن را تهیه کنید و در وب سایت قرار دهید. هر چقدر این موارد را بیشتر رعایت کنید می توانید ترافیک بیشتری برای وب سایت خود جذب کنید.

نکته بعدی جذاب بودن محتوا و ظاهر وب سایت است که به جذب بازدیدکننده کمک بزرگی می کند و شما می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید و مشکلات را برطرف کنید. در طراحی سایت مدرن رعایت این نکات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد پس این نکات را به خوبی رعایت کنید!

سفارش طراحی سایت حرفه ای

برای سفارش طراحی سایت می توانید با شرکت اهوراوب در ارتباط باشید. شرکت اهوراوب به کمک تیم حرفه ای خود طراحی سایت ، تولید محتوا ، تبلیغات کوگلی ، سئو و…. را برای شما انجام می دهد. اگر به دنبال بهترین چیزها برای خود هستید ما را انتخاب کنید.

ما با کسب سال ها تجربه طراحی سایت را با بهترین متدهای روز دنیا برای شما انجام می دهیم. برای سفارش طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما در ارتباط باشید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.