طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای ترکیبی از دانش فنی و مهندسی طراحی وب سایت و خلاقیت و هنر است که در کنار هم به شما کمک میکند تا یک سایت حرفه ای و کاربردی داشته باشید. سایتی که بر اساس اصول و هارمونی طراحی شود، میتواند مخاطب را در نگاه اول جذب کند. اگر در عین حال از محتوای موثر هم برخودرا باشد، میتواند برای کسب و کار شما بازدید زیادی را از طریق اینترنت به همراه بیاورد.

امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند، اما هر کسی توان راه اندازی و طراحی یک سایت حرفه ای را ندارد و یا نمیتواند رتبه و جایگاه سایت راه اندازی شده را در میان رقبا و صفحات گوگل حفظ کند. از این جهت توصیه ما به شما، اعتماد به متخصصین در این زمینه است تا بتوانید سوددهی لازم از وب سایت خود را داشته باشید.

چرا به طراحی سایت حرفه ای نیاز داریم ؟

آنچه در این زمینه واضح است، رشد روز افزون کاربران اینترنتی در دنیا می باشد. مردم هرچه را جست و جو کنند در وب سایت ها خواهند یافت و در اصطلاح عامیانه گوگل کردن هر موضوعی برای آنها اولین راه جهت یافتن پاسخ سوالات است.

در عین حال روزانه تعداد زیادی وب سایت در حال راه اندازی است که میخواهد مخاطبان را به خود جذب کند. اما این کار اصلا اسان نیست و در عین نیاز به دانش فنی و تخصص، زمان بر هم خواهد بود.

پس موفقیت در دنیای اینترنت و در میان سایت های رقیب کار آسانی نیست و قواعد و اصول خاص خود را دارد. ما در شرکت طراحی سایت اهورا وب با شناخت جامع و درست از نیازهای موتورهای جست و جو و کاربران اینترنت، در کنار شما خواهیم بود تا کسب و کار خود را اصولی و درست از طریق راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای به مردم معرفی کنید.

اگر صاحب یک وب سایت هستید اما بازدهی لازم را برای شما ندارد، یا مدتی از فعالیت آن گذشته و نیاز به تغییر و به روزرسانی دارید، از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید و جهت به روزرسانی و راه اندازی وب سایت با مشاوران ما گفت و گو کنید.

طراحی سایت حرفه ای - شرکت اهوراوب
طراحی سایت حرفه ای - اهوراوب

مزیت طراحی سایت حرفه ای چیست ؟

شاید گمان کنید به عنوان صاحب یک شرکت یا فروشگاه، میتوانید به آسانی با چیدمان خوب ویترین، دمای مناسب مغازه و گفت و گو با مشتری او را جذب کنید. احتمالا در این راه موفق هم هستید. اما بسیاری از مردم شما را نمیشناسند و احتمال اینکه حتی یکبار به سراغ شما بیایند کم است.

این کار نیاز به برندسازی و تبلیغ دارد که در عین هزینه بر بودن، زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. اگر از پخش تراکت یا چاپ پوستر استفاده کنید و نام شما روی بیلبوردها حضور داشته باشد، تازه آن زمان میتوانید درصد جذب مشتری و فروش خود را بالا ببرید که این کار به تبلیغات گسترده و بودجه بالایی نیاز دارد.

در عین حال خیلی از مردم تراکت را قبول نمیکنند و یا درو می اندازند و شاید بی تفاوت از کنار پوستر های شما بگذرند، حتی اگر خیلی جذاب و حرفه ای باشد. اما با طراحی سایت حرفه ای همه این ها را در دنیای نت خواهید داشت و هیچ بازدید کننده ای را از دست نمیدهید.

با وجود یک سایت، شما نه تنها در یک شهر، بلکه در دنیا معرفی میشوید و مردم بیشتری شما را خواهند شناخت.با یک وب سایت جامع و مناسب، شرایطی را فراهم میکنید که مشتریان جدیدی جذب شما شوند و در عین حال وفاداری مشتریان قبلی را حفظ کرده اید.  یک سایت حرفه ای به شما این امکان را میدهد که به آسانی آمار بازدید کاربران، میزان فروش و سایر فعالیت ها را رصد کنید و بتوانید سود و درآمد خود را برآورد نمایید.

استاندارهای لازم برای طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت ریسپانسیو 

در زمان راه اندازی سایت باید در نظر داشته باشید که اکثر کاربران اطلاعات را از طریق گوشی های موبایل و تبلت جست و جو میکنند. پس مهم است که خوانایی متن و وضوح تصاویر در طراحی لحاظ شود. به این منظور باید طراحی سایت ریسپانسیو باشد تا بتواند کاربر شما را راضی نگه دارد.

گرافیک جذاب با رعایت اصول بصری

بعد از اینکه کاربر نام سایت شما را در لینک اول گوگل دید و وارد سایت شد، آنچه او را به ماندن در سایت و بازدید از بخش های مختلف آن تشویق میکند، گرافیک جذاب و در عین حال ساده سایت شماست. پس مهم است که طراحان وب سایت شما با اصول رنگ شناسی و هارمونی آشنایی داشته باشند و چیدمان سایت را اصولی و کاربردی انجام دهند.

رعایت اصول در طراحی سایت 

یک طراحی سایت حرفه ای باید مطابق با اصول و استاندارهای روز دنیا انجام گیرد. از مهمترین قواعد در این کار آشنایی با اصول سئو و استفاده از آن می باشد. همچنین از لحاظ ساحتاری باید سایت بهینه و کاربردی طراحی شود. لازم است تمام این نکات رعایت شود تا وب سایت شما مورد تائید موتورهای جست و جو قرار گیرد.

سرعت لود سایت 

دقت کنید که یکی از فاکتورهای مهم در جذب کاربر، سرعت لود سایت است. اگر طراحی سایت حرفه ای باشد، بارگزای صفحات و لود سایت در آن رعایت میشود. در این راستا حجم بارگذاری صفحات سنجیده میشود و لازم است تا میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند انجام گیرد. همچنین باید به کدنویسی هم توجه شود.

هزینه طراحی سایت حرفه ای 

هزینه ها برای راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای ، ارزان نخواهد بود اما به طور کلی به موارد مختلفی بستگی دارد. دریافت هزینه بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن کار نیست، اما در نظر داشته باشید که یک سایت حرفه ای به کار زیاد و دانش بالا نیاز دارد و افراد حرفه ای و با سابقه پشت آن هستند.

استفاده از روش های مدرن و تکنولوژی روز دنیا در طراحی و راه اندازی وب سایت میتواند بازده خوبی را حتی بیشتر از بودجه شما برای این کار داشته باشد. شما با بررسی سایت های طراحی شده توسط تیم اهوراوب متوجه خواهید شد که جنبه های حرفه ای کار رعایت شده است و با یک تیم متخصص طرف هستید.

در عین حال برای این کار لازم است تا مشاوره تخصصی انجام گیرد و طراحان ما با زمینه کار شما آشنا شوند و در این زمینه با شما همکاری کنند. داشتن اطلاعات و بررسی شرایط شرکت یا فروشگاه شما اصل مهمی در شروع کار برای طراحی سایت است.

برای طراحی سایت حرفه ای چه محتوایی لازم است ؟

برای هر سایت متناسب با موضوع آن باید محتوا به طور تخصصی تولید شود. محتوای مناسب سایت باید به روز باشد و اطلاعات کامل و درستی را در اختیار مشتری قرار دهد.

پشتیبانی سایت چیست و شامل چه مواردی میشود؟

بعد از طراحی سایت حرفه ای و اصولی باید پشتیبانی برای آن صورت بگیرد. پشتیبانی در حقیقت به روز رسانی سایت را در زمینه فنی و محتوایی شامل میشود. تیم ما در اهوراوب به لحاظ فنی و تولید محتوا برای سایت شما خدمات پشتیبانی را ارائه خواهد داد.