منو اهورا وب

طراحی سایت شرکت هواپیمایی

طراحی سایت شرکت هواپیمایی

طراحی سایت شرکت هواپیمایی برای آژانس های مسافرتی و هواپیمایی بسیار ضروری است. سفر نمودن با هواپیما  به طور کلی نیازمند رزرو هتل، تهیه بلیت و دانستن زمان دقیق پرواز و … است. هم در زمان سفر و هم بعد از رسیدن به مقصد نیاز است تا مسافران راهنمایی شوند تا کارها سریع تر و آسان تر پیش برود.

از جمله امکاناتی که باید در اختیار مسافران قرار گیرد فراهم نمودن محل اقامت، بازدید از مکان های گردشگری، اطلاع از شرایط جغرافیایی منطقه و … باید توسط آژانس های هواپیمایی اطلاع رسانی شود. این کار نیازمند راه اندازی و طراحی سایت شرکت هواپیمایی است تا اطلاعات به روز و دقیق در اختیار مسافران و کاربران قرار داده شود.

میتوانید در طراحی سایت خود میتوانید تمام تورها و پکیج های مسافرتی را قرار دهید. مسافران اطلاعات لازم را در این مورد و درباره شرایط هتل و … را از طریق سایت دریافت میکنند و مورد استفاده قرار خواهند داد. همچنین امکان رزرو و پرداخت آنلاین نیز برای مشتریان و کاربران وجود خواهد داشت.

مسافران میتوانند از طریق وب سایت پروازها را رزرو کنند و همان لحظه هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. برای وب سایت آژانس هواپیمایی روش های مختلفی را برای پرداخت میتوان در نظر گرفت.  این مسئله به نظر و تشخیص صاحبین آژانس بستگی دارد.

میتوانید در زمان طراحی سایت امکان دریافت مدارک را به صورت آنلاین فراهم کنید تا نیاز به مراجعه حضوری کم تر باشد. میتوان در پنل کاربری سایت سرویس هاس بیشترری را فراهم کرد تا امکانات متنوع و بهتری در اختیار مشتریان و کاربران قرار گیرد. این بخش به باشگاه مشتریان معروف است و میتوان برای تنوع و کاربری بهتر آنرا به سایت اضافه کرد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

خدمات و سرویس های سایت آژانس هواپیمایی 

در طراحی سایت شرکت هواپیمایی خدمات و سرویس های متنوعی را میتوان در نظر گرفت از جمله :

– طراحی صفحه معرفی آژانس به دیگر آژانس های مسافرتی و همکاران

– صفحه طبقه بندی هتل ها

– صفحه عضوگیری و مدیریت کاربران پ

– صفحه ای برای اخبار و اطلاعات از شرایط تورها و قیمت ها

– معرفی جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی و دیدنی

– طراحی صفحه برای رزرو آنلاین تورها و خرید بلیط اینترنتی

– طراحی صفحات گالری و عکس از هتل ها و مکان های گردشگری

در یک وب سایت گردشگری میتوانید بسیاری از این امکانات را داشته باشید و در جذب مشتری و ارائه خدمات بهتر عمل کنید. در طراحی سایت برای شرکت هواپیمایی و گردشگری صفحه ای را به عنوان معرفی آژانس در نظر میگیرند. در این صفحات میتوان به معرفی سوابق کاری مدیران، تخصص ها و امتیازات ویژه و مجوزها و گواهینامه ها پرداخت. این مهم اعتماد و نظر مشتری را بیشتر جذب خواهد کرد.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی اهواروب

سئو و پشتیبانی سایت آژانس هواپیمایی

موضوع مهم دیگر در طراحی سایت شرکت هواپیمایی بروز رسانی و پشتیبانی سایت است. بهترین راه برای افزایش فروش و جلب مشتری توجه به سئو سایت است که از طریق امکانات شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها میسر خواهد شد.

با توجه به اینکه در طراحی سایت صفحات مختلفی در نظر گرفته میشود باید کیفیت و کارایی این صفخات را هم در نظر داشت. کیفیت سایت و سئو تاثیر مستقیم بر درامد زایی از آن دارد.

راه اندازی و طراحی سایت به تنهایی کافی نیست و لازم است تا به کارایی آن نیز توجه شود. باید علاوه بر اینکه بخش های مختلف برای سایت در نظر گرفته اید هر بخش را بهینه سازی کنید. اولین قدم انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب برای سایت است که بیشترین جست و جو را در میان کاربران دارد.

مسافران با این کلمه شما را در میان رقبایتان خواهند یافت و خدمات شما را رزرو میکنند. باید سئو و بهینه سازی برای سایت اصولی و تخصصی انجام شود و این کار نیاز به دانش فنی دارد. بهتر است از ابتدا کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید تا از نتیجه بهینه و مفید کار مطمئن باشید.

استفاده بهینه از امکانات سایت حهت جذب مشتری اهمیت زیادی دارد و برای هر شرکت و سازمانی مهم است. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از اینترنت در میان مردم یکی از بهترین گزینه ها راه اندازی و طراحی سایت است. در مورد آژانس های هواپیمایی بهره گیری از امکانات یک سایت حرفه ای کمک موثری به مجموعه خواهد کرد.

عوامل موثر در موفقیت یک سایت هواپیمایی

نحوه راه اندازی و طراحی سایت شرکت هواپیمایی در پیشرفت و درآمد زایی آن بسیار مهم است. یک وب سایت هواپیمایی و گردشگری میتواند شامل خدمات متنوعی از جمله رزرو بلیط، رزرو هتل، روزو تور و … باشد. هدف اصلی از طراحی سایت در این زمینه این است که در کنار ارائه خدمات انلاین به معرفی مجموعه های تفریحی و اماکن خاص گردشگری نیز بپردازد.

پس علاوه بر اینکه صفحات را برای پرداخت انلاین در طراحی سایت در نظر میگیریم باید روی جذابیت سایت هم تمرکز کرد تا توجه مشتری به سایت جذب شود. با دسته بندی موضوعات در سایت میتوانید بازدید سایت را بیشتر کنید. این بخش ها میتواند شامل معرفی تورها و پکیج ها باشد یا گالری عکس و فیلم و … تا به جذابیت سایت بیافزاید.

طراحی و بهینه سازی سایت را به ما بسپارید 

برای تمام صاحبین کسب و کار درامد زایی از طریق بازاریابی مهم است و بهترین راه بازاریابی و جذب مشتری این روزها راه اندازی و طراحی  سایت می باشد. اما تنها یک طراحی حرفه ای میتواند امنیت سرمایه و درامد زایی شما را تضمین کند. لازم است تا کار را به کاردان بسپارید و نتیجه مطلوب خود را دریافت کنید.

تیم ما در اوهوراوب کارآزموده و مجرب آماده همکاری با شما در زمینه طراحی سایت و سئو می باشد تا به پیشرفت هرچه بیشتر زمینه فعالیت شما کمک کند. میتوانید از طریق لینک موجود با ما در ارتباط باشید و از همکاران ما مشورت بگیرید.

8 Comments

 • مرتضی

  طراحی سایت برای شرکت های هواپیمایی خیلی مفید هستش کار برای ما مشتری ها راحت میکنه!

 • هما

  هزینه طراحی سایت شرکت هواپیمایی چقدر میشه؟

 • خسروی

  طراحی سایت شرکت هواپیمایی برای ما چقدر در میاد؟ میخوایم رزرو هتل هم از طریق سایت باشه !

 • شاهین

  خرید بلیط از سایت آژانس هواپیمایی خیلی راحت تر شده نسب به زمانی که باید حضوری میرفتیم

 • کیانی

  برای ما طراحی سایت آژانس هواپیمایی خیلی کاربردی بود. در آمدمون را بیشتر کرد. ممنون

 • کیانا

  خریدن بلیط از آژانس و رزرو هتل همیشه دردسر داشت ولی با طراحی سایت ما الان خیلی راحت تریم

 • آرش

  از وقتی طراحی سایت آژانس هواپیمایی ما رو انجام دادین واقعا مشتری هامون بیشتر شدن و راحت تر سرویس میدیم بهشون ممنون ازتون

 • شریفی

  با طراحی سایت شرکت هواپیمایی کار ما برای رزرو بلیت و هتل راحت تر شده دیگه نیازی نیست حضوری بریم

Post A Comment