منو اهورا وب

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

با توجه به گسترش و دسترسی افراد بیشتر به اینترنت و فضای مجازی، تجارت‌ های سنتی به مرور زمان جای خود را به نسخه‌ های نوین‌تر تجارت یعنی تجارت الکترونیک میدهند امروزه کمپانی‌ ها و تجار مختلف دریافته‌ اند که  اینترنت حرف اول و آخر را در فروش بیشتر و معرفی بهتر برند تجاری آن ها میزند. در نتیجه نیاز به طراحی سایت فروشگاه آنلاین زیادتر حس میشود.

با گسترش اینترنت و به همراه آن گسترش فرهنگ خرید های مجازی، تعداد فروشگاه های اینترنتی در حال افزایش است.

خدمات طراحی سایت فقط محدود به طراحی سایت نیست اهورا وب با ارائه خدماتی دیگر باعث میشود که مشتری رضایت بیشتری داشته باشد که این خدمات شامل:

طراحی سایت براساس اصول سئو

طراحی انواع سایت براساس اصول سئو و از صفر و به صورت کدنویسی میباشد که توسط تیم مجرب این شرکت انجام میشود. هدف تیم ما این است که تلاش کند با توجه به نوع کسب وکار مشتریان و نیاز آنها، یک طراح سایت حرفه ای کاملا تخصصی و بهینه شده و منطبق بر اصول سئو را برای شما ایجاد نماید.

تولید و مدیریت محتوا با توجه به الگوریتم گوگل

یکی از مواردی که شما به راحتی میتوانید مشتریان زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، تولید محتوا جدید و ناب میباشد. در الگوریتمهای جدید گوگل، امروزه توجه ویژه ای به این موضوع گردیده است و امتیاز ویژه داده میشود. تولید محتوا براساس اصول سئو و کاربرپسند یکی از خدمات طراحی سایت شرکت اهورا وب است که به صورت تخصصی انجام میشود.

ما به غیر از تولید محتوای متنی، به تولید محتوای گرافیکی، ویدئو، عکس، اینفوگرافیک و غیره میپردازیم. چون که معتقدیم یک شرکت موفق باید در تمامی عناصر محتوا به خوبی عمل کند.

پیشتیانی سایت

پشتیبانی سایت، که شامل رفع ایرادات آن از کدنویسی گرفته تا هاست به صورت کاملا تخصصی و با تیم مجرب این حوزه در اهورا وب انجام میشود.

برای طراحی سایت فروشگاه آنلاین طبق متد روز و پیشرفته میتوانید با اهورا وب در ارتباط باشید.

Post A Comment