طراحی سایت مدرن

طراحی سایت مدرن

دغدغه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها طراحی سایت مدرن می باشد. امروزه برای پیشرفت هر چه تمام تر در کسب و کار باید در دنیای دیجیتال فعالیت داشت و نبود یک وب سایت برای کسب و کارها یک تصور محال می باشد. شرکت های زیادی وجود دارند که در دنیای اینترنت به کمک وب سایت در حال رقابت با یک دیگر می باشند. این که شما تنها یک وب سایت داشته باشید رقبابت به حساب می آید زمانی می توان گفت که شما در حال رقابت با سایر کسب و کارهای مشابه خود هستید که یک وب سایت بروز و مدرن داشته باشید.

نکات زیادی را قبل از طراحی سایت باید در نظر داشته باشید اول این که طراحی گرافیکی متفاوت و جذابی داشته باشید که بتواند مخاطب را جذب کند دوم این که تجربه کاربری مناسبی داشته باشید و سوم این که برای مخاطب شما کارایی لازم را داشته باشد.

در طراحی سایت مدرن چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟

سال های زیادی می باشد که شرکت ها به دنبال طراحی وب سایت برای کسب و کار خود می گردند اما چیزی که اهمیت پیدا کرده است این است که طراحی وب سایت دیگر مانند گذشته انجام نمی گیرد و برای طراحی سایت ترفند های جدیدی در نظر گرفته شده است. برای این که بتوانید یک طراحی سایت مدرن و شکیل داشته باشید باید وب سایت خود را به آخرین تکنیک ها و اصول طراحی سایت مجهز نمایید.

🟣 محتوا را در جای مناسب قرار دهید: در گذشته محتوای وب سایت که شامل متن، عکس، فیلم و… می شد در سمت راست صفحه قرار می گرفت اما امروزه برای خوانایی هر چه بهتر راحت کاربر محتوا در وسط صفحه قرار می گیرد.

🟣 ظاهر صفحه یا ظاهر محتوا؟ به نظر شما مخاطب به ظاهر برگه ای ساخته اید اهمیت می دهد یا ظاهر محتوا؟ همه می دانند که کاربران بیشتر از هر چیزی که ظاهر محتوا اهمیت می دهند. کاربر برای وب سایتی زمان می گذارد که محتوای مناسب داشته باشد.

🟣 تهیه محتوا مناسب با نیاز کاربر: کاربر زمانی به خواندن محتوای وب سایت شما می پردازد که مناسب با نیازش باشد. چیزی که باعث می شود شما از گوگل برای خود رتبه کسب کنید رضایت کاربر است. یک کاربر وقتی بتواند به کمک محتوای وب سایت شما نیازش را برطرف کند قطعا با رضایت کامل وب سایت شما را ترک خواهد کرد.

سفارش طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت مدرن - طراحی سایت ارزان

تاثیر رنگ ها در طراحی سایت مدرن

همانطور که می دانید رنگ ها می توانند با ذهن مخاطب شما بازی کنند پس بسیار مهم است که بتوانید رنگ هایی را برای وب سایت خود انتخاب کنید که تاثیرگذاری بالایی دارند. انتخاب رنگ برای پس زمینه بسیار مهم است این روزها طراحان وب سایت برای انتخاب رنگ پس زمینه دو گزینه دارند رنگ سفید و یا رنگ حاکستری اما چرا؟ این دو رنگ جز رنگ های خنثی و ملایم به شمار می روند. شما می توانید برای پس زمینه وب سایت خود رنگ های دیگری را در نظر داشته باشید انتخاب رنگ یک چیز سلیقه ای می باشد اما باید توجه داشته باشید که استفاده از رنگ های جیغ و تیره می تواند چشم کاربر را اذیت کند در این صورت وب سایت شما را ترک خواهد کرد و این تنها به ضرر شما خواهد بود. استفاده از رنگ تنها باید با توجه به سلیقه کاربر انجام بشود، کاربر قرار است از محصولات یا خدمات وب سایت شما استفاده کند نه شما این را فراموش نکنید!

از نمونه کارهای طراحی سایت که توسط شرکت اهوراوب انجام شده است دیدن کنید. 👇🏻

طراحی سایت مدرن - طراحی سایت ارزان - اهوراوب

طراحی سایت واکنش گرا چیست؟

شما خودتان به عنوان یک کاربر درون اینترنت با چه چیزی جستجو می کنید آیا همیشه از طریق یک لب تاپ جستجو در اینترنت را انجام می دهید؟ اگر جواب شما به این سوال منفی می باشد باید بگوییم کاربران درون اینترنت هم همیشه با یک وسیله جستجو نمی کنند. بعضی از کاربران با گوشی موبایل، بعضی ها با تبلت و برخی دیگر با کامپیوتر و لب تاپ جستتجو را انجام می دهند به همین وب سایت شما باید یک قابلیت داشته باشد که در همه ی این وسایل به یک شکل به نمایش دربیاید. شاید در گذشته دیدن سایت توسط کاربرانی که با گوشی وارد یک وب سایت می شدند سخت بود اما امروزه با طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا مشکل به کلی حل شده است. با طراحی سایت مدرن می توانید نیاز کاربران خود را برطرف کنید و یکی از نیازهای کاربران درون اینترنت این است که بتوانند هر چه بهتر و راحت تر اطلاعات درون یک وب سایت را تماشا کنند.

رابطه طراحی سایت با سئو!

سئو چیست؟ سئو به مجموعه عملیاتی گفته می شود که به کمک آن می توان از گوگل رتبه کسب کرد. امروزه کمتر کسی برای رفع نیازهای خود خرید حضوری انجام می دهد و با وجود وب سایت های فروشگاهی و خدماتی دیگر کسی به بیرون رفتن از خانه فکر نمی کند. در خانه می نشینند و خرید خود را انجام می دهند. برای این که شما هم بتوانید نیاز کاربران درون اینترنت را به کمک کسب و کار خود برطرف کنید و مشتریان خاص خود را پیدا کنید نیاز به سئو دارید. با سئو می توانید وب سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید و کاربران با جستجو کلمات کلیدی وب سایت شما را پیدا کنند. با حضور در نتایج جستجو کاربران این امکان را پیدا خواهید کرد تا شرکت خود را به کاربران معرفی کنید و محصولات و خدمات خود را به مخاطب بفروشید. سئو نسبت به تمام روش های بازاریابی هزینه کمتری دارد و اگر بر روی سئو وقت کافی بگذارید می توانید مشتریان بیشتری برای خود جذب کنید.

سفارش سئو
طراحی سایت مدرن - طراحی سایت ارزان قیمت