منو اهورا وب

مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی را بدانید تا بتوانید با خیال راحت برای طراحی سایت پزشکی اقدام کنید و بیماران خود را از نظر نوبت دهی راضی کنید و دغدغه ی نوبت دهی را به اتمام برسانید.

مشکلات عمده ی پزشکان :

مراجعین گوناگونی وارد مطب میشوند و از نوبت دهی که توسط منشی صورت میگیرد خیلی ناراضی هستند و خیلی علاقمند بودند که یک سیستمی باشد که به راحتی نوبت خود را از قبل بگیرند.

اینگونه سوالات با نداشتن زمان یک مشکل بسیار بزرگی برای من شده بود اما صحبت با چندین کارشناس توسعه کسب و کار و با بررسی های متعدد به این نتیجه رسیدیم که با طراحی سایت پزشکی میتوانیم مریض هایی که به مطب مراجعه میکنند راضیتر کنیم.

مطلب پیشنهادی : طراحی سایت شرکتی حرفه ای 

ویژگی های عمده ی طراحی سایت پزشکی

 

بعد از بررسی مزایای طراحی سایت پزشکی بعد از آن به بررسی ویژگی های عمده آن می پردازیم. پس از طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی پزشکی مراجعین راضی و خوشحال تر بودن و طراحی سایت پزشکی برای رشد و فراگیر شدن در بین مخاطبین برای من بسیار چشم گیر شده بود . ویژگی های طراحی سایت پزشکی شامل موارد زیر می شود:

?مشاور آنلاین در هر زمان
?ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
? گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
?ثبت نوبت های بیماران
?ارسال پیام آنلاین به بیماران
?پرداخت حق نوبت بصورت آنلاین
?ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران

 

مطلب پیشنهادی : راجع به سئو سایت فروشگاهی بدانید 

طراحی سایت پزشکی-اهورا وب 88396574

برترین مزیت طراحی سایت پزشکی 

 

مزایای طراحی سایت پزشکی باعث شده است که داشتن یک سایت برای هر پزشکی جزء واجبات شود. شما چه در کارتان بسیار سرشناس باشید و روزانه بیماران زیادی را ویزیت کنید، یا پزشکی تازه کار باشید هیچ تفاوتی نمیکند.

اگر جزء دسته اول باشید؛ طراحی سایت بستر خوبی است برای نشان دادن رزومه کاری شما، از تخصصتان در علم پزشکی گرفته تا ارائه مقالات و دستاورد های شما در این زمینه؛ اما اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به تازگی پا در عرصه پزشکی گذارده اند باید بگوییم که طراحی وب سایت پزشکی فضای خوبی را برای شما فراهم میکند تا خودتان را بیشتر سر زبان ها بیندازید.

برای نمونه میتوانید مشاوره پزشکی آنلاین و رایگان داشته باشید، انجمن هایی ایجاد کنید با هدف جمع شدن بیماران خاص مانند بیماران سرطانی و غیره. در این صورت سایت شما محیطی امن و صمیمی را برای این عزیزان فراهم میکند و در نهایت باعث میشود تا بیشتر در موتورهای جستجو دیده شوید.

کلینیک های پزشکی هم در سایت خود میتوانند لیست کاملی از خدمات پزشکی و اسامی کادر پزشکان ارائه دهند. امکان رزرو آنلاین نیز از مواردی است که موجب جذب هر چه بیشتر کاربران به کلینیک مورد نظر میشود.

 

مطلب پیشنهادی : لذت خرید آسان از سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت پزشکی - اهورا وب 02188396574

طراحی سایت پزشکی و امکانات آن 

 

✅ طراحی سایت پزشکی و راحتی در تعیین وقت ملاقات با پزشک:

 

یکی از مهمترین امکاناتی که  در طراحی سایت پزشکی باید به آن مجهز باشند، امکان تعیین وقت ملاقات با پزشک است. با این امکان، مشتریان شما میتوانند در زمان و تاریخی که خودشان راحت تر هستند وقت ملاقات با شما را دریافت کنند.

همچنین شما نیز میتوانید با چک کردن سایت خودتان، زمان های ملاقات رزرو شده را مشاهده کنید و برنامه ریزی مناسبی برای زمان خود داشته باشید.

 

✅ معرفی تخصص ها و بیوگرافی پزشک یا پزشکان:

 

یکی دیگر از امکاناتی که یک طراحی سایت پزشکی مناسب باید داشته باشد، امکان معرفی تخصص ها و بیوگرافی پزشکان در بخش خاصی است. این بخش کمک میکند بیماران با شما و سایر پزشکان همکارتان به خوبی آشنا شوند و همچنین برای شما نیز میتواند اعتبار بیشتری ایجاد کند.

✅ طراحی سایت پزشکی و قرار دادن بخش مقالات

 

برای طراحی سایت پزشکی غنی، داشتن بخش وبلاگ و مقالات ضروری است. این بخش دو مزیت مهم دارد که یکی از آن ها کمک به بیماران فعلی و وفادارسازی آنان است و مزیت دوم هم جذب مشتریان جدید برای شما است.

 

✅ پرداخت آنلاین ویزیت با طراحی سایت پزشکی

 

ممکن است شما بخواهید در هنگام رزرو وقت توسط بیماران، هزینه ویزیت را هم دریافت کنید که این امکان باید در طراحی سایت پزشکی لحاظ شود. این امکان میتواند از مراجعه نکردن بعضی از بیماران و ضایع شدن حق بیماران دیگر و همچنین اتلاف زمان شما جلوگیری کند.

 

✅ طراحی سایت پزشکی با قابلیت ثبت نام کاربران:

 

یکی از مزایای طراحی سایت پزشکی این است که امکان ثبت نام کاربران در سایت پزشکی، کمک میکند کاربران شما بتوانند در سایتتان ثبت نام کنند، تاریخچه مراجعات خود را ببینند یا وقت های تعیین شده خود را تغییر دهند.

 

مطلب پیشنهادی : طراحی سایت با آخرین فناوری

 

✅ طراحی سایت پزشکی و ایجاد آزمون:

 

طراحی سایت و گذاشتن آزمون آنلاین، شما میتوانید از بیماران خود که وقت ملاقات تعیین کرده اند، سوالاتی را بپرسید تا با مشکلات بیمار آشنایی داشته باشید. با این امکان هنگام مراجعه بیمار، زمان کمتری از شما گرفته خواهد شد، در نتیجه میتوانید بیماران بیشتری را ویزیت کنید.

✅طراحی سایت پزشکی با قابلیت ریسپانسیو:

 

افراد ممکن است با کامپیوتر یا گوشی موبایل به سایت شما مراجعه کنند، بنابراین مهم است که سایت شما قابلیت ریسپانسیو مناسبی داشته باشد تا به اندازه صفحه نمایش های مختلف تغییر کند. اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد، خیلی از کاربران که با موبایل به سایتتان مراجعه میکنند را از دست خواهید داد.

یک تیم حرفه ای برای طراحی سایت پزشکی 

تیم طراحی سایت و سئو اهوراوب با سابقه بالا فعالیت در زمینه طراحی انواع سایت میتواند بهترین انتخاب برای شما پزشکان عزیز باشد تا بتوانید در دنیای گسترده ی اینترنت فعالیت پزشکی خود را انجام دهید و به بیماران خود اطلاعات به روز پزشکی را ارائه دهید.

برای سفارش طراحی سایت پزشکی کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا با تیم طراحی سایت اهورا وب تماس بگیرید.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.