منو اهورا وب

مزایای طراحی سایت

مزایای طراحی سایت

اطلاع رسانی
داشتن وبسایت مانند داشتن کاتالوگ میباشد اما با مزایای فراوانی دیگر. یک کاتالوگ میتواند شامل تصاویر و متون باشد اما سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را میدهد.
برای طراحی سایت، چاپ و انتشار هرنسخه از کاتالوگ نیازبه هزینه میباشد اما برای سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی سایت و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیون ها کاربر میتوانند بار ها و بار ها از آن بازدید کنند.

تاثیر سایت در بازاریابی
موتور های جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی میکنند فقط کافیست ربات های آن ها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی بدنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتور ها فرد را بسمت سایت شما هدایت میکنند.

ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی
با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک میشوند و امکان استفاده از راهکار های طراحی سایت برای آن ها بوجود می آید از مهم ترین این قابلیت ها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتور های جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.

عدم محدودیت های زمانی و مکانی
بعدجغرفیا و جبرجغرافیایی محدودت ارتباط با مشتری از بین رفته و مشتری با ارتباط با وبسایت ما، بطور مجازی سفری به شرکت ما خواهدداشت، سفری که اما مجازی خواهدبود.
همچنین مشتریان میتواند در هر زمان از شبانه روز که حتی جز ساعت کاری شرکت ما نیست، فعالیت و درخواست خود را انجام دهند.

درآمد زایی
مهم ترین مزیت وبسایتها ایجاد درآمد میباشد که به انگیزه مهم امروز در جامعه جهانی که اشتغال و درآمد برای گذران امور زندگی ست، جان تازه ایی داده است. بسیاری از شرکتهای در حال ورشکستگی حتی با راه اندازه وبسایت توانسته اند بقای خود را تضمین نمایند.
همچنین این تعداد مشتری در صورت رضایت از کیفیت محصولات برای شما ابزار تبلیغاتی خواهند شد و در طول زمان اندکی محصولات شما در کل شهریاکشور و یا حتی دنیا معرفی خواهدشد.

Post A Comment

باز کردن چت
برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟
سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.