منو اهورا وب

چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم ؟

دلیل استفاده از تبلیغات گوگلی چیست؟

دلیل استفاده از تبلیغات گوگلی ، موردی است که برای اکثر کسب و کار های آنلاین و مدیران سایت ها بعنوان سوال مطرح میشود. سایت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگی از این سرویس گوگل برای افزایش فروش و برندسازی استفاده میکنند. در صورتیکه بدرستی از تبلیغ گوگلی استفاده کنید ، این عقیده را خواهید داشت که این سرویس بهترین سیستم تبلیغات کلیکی موجود است که برای هر نوع کسب و کاری با هر موضوع کاری میتواند مفید واقع شود. استفاده از تبلیغ گوگل ادوردز و دریافت بهترین بازخورد از آن ، مستلزم تجربه و دانش فنی ، هزینه و زمان است.

 

مزایای استفاده از تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی هدفمند است

مهمترین مزیت تبلیغات گوگلی هدفمند بودن آن است. سرویس گوگل ادز به شما این امکان را میدهد تا تبلیغ خود را برای کاربرانی که به دنبال خدمات شما هستند نشان دهید. در حقیقت هربار که کاربران بر روی تبلیغ شما کلیک کنند هزینه میپردازید. و تنها کسانی که به دنبال خدمات شما هستند روی تبلیغ تان کیلک میکنند. این هدفمندی در تبلیغات گوگلی شانس شما را برای دیده شدن توسط مشتری و فورش بسیار بالا میبرد. با ذکر اینکه تنها مشتریان حقیقی به دنبال شما هستند و تبلیغ برای دیگران نیست. این مقاله میخواهد به این سوال که چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم پاسخ دهد.

هرچقدر کسب و کار شما خاص تر باشد، اهمیت هدف گیری برای تبلیغ و جذب مشتری زیادتر است. یعنی برای یک کسب و کار کاملا تخصصی تبلیغات گوگلی به شدت موثر است و تقریبا هیچ روش دیگری با آن برای تبلیغ برابری نمیکند. این یک پاسخ قاطع است برای اینکه چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم .

تبلیغات گوگلی گوگل ادوردز طراحی سایت سئو تخصصی وب سایت

تبلیغات گوگلی مقیاس پذیر است

یکی از چالش های حساس برای هر تبلیغ کننده ای ، یافتن منابع مقیاس پذیر برای مدیریت بهتر تبلیغ است. این ویژگی سبب شده است کسب و کارهای متعددی سالانه میلیون ها دلار در این حوزه تبلیغاتی مصرف کنند. مقیاس پذیری تبلیغات گوگلی بدین معنی است که میتوان از آن برای هر حوزه کاری مختلف با هر میزان بودجه ای استفاده نمود.

دلیل استفاده از تبلیغات گوگلی نتیجه گیری تبلیغات گوگلی قابل اندازه گیری

در مقایسه با دیگر کانال های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای ، میزان نتیجه دریافتی از تبلیغ گوگلی بطور کامل و دقیق قابل اندازه گیری است. تبلیغات گوگلی  دارای پارامتر های متعددی برای دریافت گزارش میباشد و یکی از شفاف ترین سیستم های تبلیغاتی برای اندازه گیری دقیق میزان بازخورد دریافتی از تبلیغات است. حالا بهتر درک میکنیم که چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم و چه تاثیری بر فروش و سود خواهد داشت. دلیل دیگر اینکه چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم همین تفاوت در نتیجه و سود حاصل از تبلیغات در گوگل است.

تبلیغات گوگلی گوگل ادوردز طراحی سایت

هزینه تبلیغات در گوگل مقرون به صرفه است

هزینه تبلیغ در گوگل به ازای هر کلیلک محاسبه خواهد شد. پس در صورتی که کسی روی تبلیغ شما کلیک نکند، هزینه ای بابت تبلیغ نخواهید پرداخت. اگر تبلیغات شما خوب مدیریت شود حتما دیده میشود و برای شما سودآور است. در صورتی که نتوانید تبلیغات را بهینه مدیریت کنید، تنها ضرر میکنید. این دلیل دیگری در جواب به این است که چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم و تاثیر آن بر کسب و کار شما را نشان میدهد.

تبلیغات در گوگل فروش شما را افزایش میدهد 

تبلیغات معمولا اندکی زمان بر هستند. اگر برای یک برند یا محصول روی یک بیلبورد تبلیغ کنید باید زمان زیادی بگذرد تا روی ذهن بیننده تاثیر خود را بگذارد. تبلیغات در نشریات و روزنامه و حتی تلویزیون هم اینگونه است. اما با گوگل ادز شما بلافاصله توسط مخاطب خود شنناسایی میشوید و فروش شما اغاز میشود.  تبلیغات گوگلی از این جهت یک روش پربازده برای بازاریابی است. شما همین حالا تبلیغ میکنید و همین حالا نتیجه آنرا میبینید.

در توجیه اینکه چرا از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم ، باید گفت مجموع این مزایا موجب صرفه جویی در هزینه برای تبیلغ میشود و بازده زودهنگام برای شما به دنبال دارد. شما بابت هرکلیک یک هزینه مقرون به صرفه پرداخت میکنید و در نهایت سود خواهید برد. اما این نکته را فراموش نکنید،  تبلیغات در گوگل روش و شیوه خود را دارد. اگر آنرا به یک حرفه ای نسپارید، قطعا ضرر خواهید کرد. نتیجه تبلیغات و سود آن کاملا به شیوه مدیریت تبلیغ بستگی دارد.

تبلیغات گوگلی گوگل ادوردز طراحی سایت تخصصی

تبلیغات موثر گوگلی 

برای تبیلغ در دنیای مدرن، از روش های مدرن و به روز استفاده کنید. تبلیغات گوگل فروش و سود شما را تضمین خواهد کرد اگر آنرا به حرفه ای ها بسپارید. تیم اهوراوب متخصص در زمینه تبلیغات گوگلی آماده همکاری با شما می باشد. تیم ما با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت، سئو تخصصی و تولید محتوا در کنار شماست. میتوانید از طریق لینک زیر با همکاران ما در تماس باشید. همچنین امکان بازدید از نمونه طراحی سایت شرکت اهوراوب برای شما از طریق لینک درج شده امکان پذیر است.

Post A Comment