طراحی سایت کار آمد

طراحی سایت کار آمد

طی تحقیقی مشخص شده بود که در سال 2007، 70 درصد مردم دنیا پیش از این که قدم به بازار خرید بگذارند، ابتدا جستجویی هم در اینترنت انجام میدهند. حالا 7 سال از این تحقیق می گذرد پس قطعا این میزان، بیشتر شده است.

با توجه به این‌ که الان بیشتر کسبوکارها در حال ورود به دنیای اینترنت هستند و خیلی‌ ها دنبال این هستند که سایت یا فروشگاه اینترنتی خودشان را راه‌ اندازی کنند، می‌ شود گفت که بازار طراحی سایت در حال حاضر داغ داغ است و در آینده می‌ توان به آن امید داشت.

اگر از راه اندازی و طراحی سایت هراس دارید و آن را پیچیده تصور می کنید، باید بگوییم که با آمدن ابزار های ساده و کار آمدی مثل جوملا، دروپال، وردپرس و غیره دیگر راه اندازی سایت کار سخت و پیچیده ای نیست.
بخصوص که با یک جستجوی ساده، راهنمای راه اندازی و طرز استفاده از آنها به زبان فارسی نیز قابل دسترسی است. یک وبسایت خوب یکی از ملزومات یک حرفه خوب است به خصوص که هزینه چندانی نیز نخواهد داشت.

یک راه تماس با مشتریان ایجاد کنید

وقتی طراحی سایت تمام شد ، یک فرم تماس ایجاد و در ازای پر شدن آن توسط مشتری، به او خدمات ارائه دهید. مثلا با پرکردن فرم، به آنها 20 درصد تخفیف دهید.
با لیستی از ایمیل های مشتریان می توانید آن ها را از اخبار و اطلاعات خود آگاه کنید. البته حواستان باشد که ایمیلهای شما جنبه اسپم پیدا نکند چرا که تأثیر برعکس خواهد گذاشت.

وجهه خوبی از خود به نمایش بگذارید

با ایجاد صفحات و گروه های اجتماعی در سایتهای مختلف، در مقابل انظار عمومی قرار بگیرید و به صورت مجانی، مخاطبین را از خدمات و کارایی های حرفه خود آگاه کنید.
داشتن چنین گروهی وجهه ملموس تری داشته و ارتباط نزدیکتری بین مشتریان و حرفه شما برقرار می شود. در نتیجه مراجعه کنندگان به وبسایت کارآمد شما و در نهایت به حرفه شما بیشتر می شود.

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)

Post A Comment